Rolety

Rolety i przezroczyste aluminiowe bramy roletowe są doskonałą ochroną przed niepogodą

Cena rolet aluminiowych może być różna w zależności od stabilności, ochrony przed włamaniem.  Każdy system charakteryzuje się tym, że może ochronić przed niepożądanym spojrzeniem z zewnątrz, oraz przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Rolety mogą również zapewnić cień, zaciemnić pomieszczenie, chronić przed owadami, gradobiciem, śniegiem i zimnem. Solidna konstrukcja oraz elegancki wygląd montowanych rolet do elewacji chronią nas przed nadmiernym hałasem, stratami ciepła.

Typy Rolet Aluminiowych

Poniżej przedstawiamy informację na temat możliwości montażu rolet. Możliwe jest wykonanie alternatywnie osłon z drewna i tworzywa sztucznego. Leczy w poniżysz artykule skupimy się na roletach aluminiowych. Profil aluminiowy zwijany jest do rury nawojowej osłoniętej kasetką. Bardziej stabilne są wytłaczane kasetki lub pancerz ochronny. Pancerz naszych rolet może rozwijać się wewnątrz lub na zewnątrz rury nawojowej. Standardowym rozwiązaniem jest system, w którym rura nawojowa rozwija sięw lewą stronę (do wewnątrz) a prowadnice montowane są do ściany lub ramy okien, a kasetka lekko wystaje. W przypadku kiedy pancerz rozwija się z prawej strony (montaż w świetle otworu), prowadnice i kasetka ochronna wysunięta jest do przodu.

Sklep internetowy żaluzji aluminiowych

W naszym sklepie internetowym możecie Państwo sprawdzić cenę rolet zewnętrznych aluminiowych firmy Rolety.com chroniących przed wiatrem, deszczem, owadami, hałasem, niepożądanym spojrzeniem z zewnątrz, zimnem i kurzem. Skorzystaj z naszej niedrogiej oferty poprzez nasz sklep internetowy dla rolet. Nowością w Rolety.com są również ukośne i okrągłe rolety asymetryczne.

Więcej informacji o roletach można znaleźć tutaj

Rolety asymetryczne

Ukośne rolety Solarmatic w systemie AsyRoll w połączeniu z tradycyjnymi roletami tworzą harmonijną całość. Kąt nachylenia naszego systemu może wynieść od 5 do 45 stopni. Duża kombinacja kształtów naszych systemów pozwoli dopasować roletę do każdego okna. W momencie, kiedy nie ma możliwości montażu rolety na górze, proponujemy Państwu system otwierany z dołu d o góry. Ten sposób pozwoli Państwu zaciemnić skośne okna pod kątem 45 stopni. Kasetka montowana jest na zewnętrznej części okna lub elewacji. Takie rozwiązanie powoduje mniejsze koszty ogrzewania zimą, latem chroni przed nagrzewaniem się pomieszczeń. Nasze rolety skośne mogą być produkowane jako pojedyncze osłony lub w połączeniu z innymi skośnymi roletami.

Sklep z roletami z kraty aluminiowej

Sklep z roletami z kraty aluminiowej

Rolety aluminiowe

Żaluzje kątowe

specjalne kształty