Aluminiowe żaluzje pionowe

Aluminiowe żaluzje pionowe

Aluminiowa żaluzja pionowa jest wyposażona w obrotowe paski, które obracają się o 180 stopni. Szerokie lamele o szerokości 89 mm są umieszczone w górnym pasku i ewentualnie wyposażone w przekładki dystansowe. Jako producent z 26-letnim doświadczeniem dostarczamy je w najwyższej jakości. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Kliknij tutaj, aby zobaczyć stronę specjalną Rolety pionowe.

Producent aluminiowych żaluzji pionowych

Produkcja aluminiowych opiera się na plastikowych lamelkach 89 mm, które są przycinane, dziurkowane i zaokrąglane na maszynie. Od 26 lat zajmujemy się również produkcją i sprzedażą szyn z prowadzeniem wózkowym do żaluzji pionowych plastikowych. Zaufaj nam jako doświadczonemu producentowi żaluzji pionowych. Nasza produkcja mieści się zarówna w Europie Wschodniej, ale także bezpośrednio w S-Bahnring w Berlinie na fabryce o powierzchni 30 000 metrów kwadratowych.

Kolory i rodzaje lameli żaluzji pionowych aluminiowych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno standardowe kolory, które również mogą być perforowane także odblaskowe z chromowanymi listewkami. Najbardziej popularne są lamele perforowane w kolorze białym 89 mm. Również kolor srebrny i szary jest chętnie kupowany przez naszych klientów. Lamele perforowane pozwalają uzyskać odpowiednie zaciemnienie pomieszczenia z jednoczesnym dostępem światła. Oczywiście można również zamówić jednolite listwy aluminiowe. Jednak odblaskowe lamele chromowane są najchętniej kupowane przez naszych odbiorców.

Aluminiowa zasłona żaluzjowa

Osłona lamelowa wykonana z aluminium powinna mieć dolny łańcuszek utrzymujący lamele we właściwym położeniu i ułatwia przesuwanie.

  • Aluminiowe lamele 89 mm
  • Aluminiowe lamele perforowane 25, 50 und 89 mm
  • Aluminiowe lamele Verticale
  • Vertiso aluminiowe

Sklep internetowy żaluzji aluminiowych pionowych

Już wkrótce będzie można zakupić żaluzje aluminiowe pionowe w naszym sklepie. Poprzez konfigurator cenowy mogą Państwo sprawdzić cenę oraz zakupić wybrany produkt.