Galeria

Galeria Zdjęć żaluzji aluminiowych

Zdjęć aluminiowych żaluzji jest bardzo dużo. Za nim się Państwo zdecydują na wybór konkretnego systemu, trzeba się przyjęć czy dana sytuacja montażowa pozwoli na wybór konkretnego systemu. Zdarza się, że produkt nie jest odpowiedni do każdej możliwości montażowej. Należy również zwrócić uwagę czy oczekujemy pełnego zaciemnienia, czy tylko częściowej ochrony przed światłem. Jak nasz system będzie się zachowywał przy porywistym wietrze oraz jak możemy go wyczyścić.

Producent żaluzji aluminiowych

Jesteśmy Polsko Niemieckim producentem żaluzji aluminiowych z 26 letnim doświadczeniem. W tym czasie sprzedaliśmy ponad milion produktów na zamówienie. Nasze systemy cieszą się uznaniem na wielu budynkach mieszkalnych, biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej. Nowością są osłony w postaci sztywnych dużych sztywnych obracanych lamel, które regulują optykę światła i są przy tym odporne na porywisty wiatr. Poza własną produkcją posiadamy również wiele systemu innych marek żaluzji aluminiowych. Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wszystkie ceny znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Typy żaluzji aluminiowych

Rodzaje żaluzji aluminiowych jest bardzo dużo, jak można zauważyć na naszej stronie internetowej. Większość ludzi kojarzy tylko standardowe żaluzje aluminiowe poziome. W naszej galerii znajdziecie Państwo zdjęcia różnych systemów.