Żaluzje aluminiowe zewnętrzne

Żaluzje zewnętrzne aluminiowe są znacznie odporniejsze na ciepło niż tworzywo sztuczne, stal lub drewno. Aluminium nie rdzewieje, pod wpływem wysokiej temperatury oraz się nie odkształca. Powlekane proszkowo są odporne na czynniki atmosferyczne. Zewnętrzne żaluzje aluminiowe posiadają lamelki o różnych szerokościach od 50 do 111 mm. Lamelki mogą być płaskie, wklęsłe wypukłe lub w kształcie litery Z. Dla lepszej stabilizacji nasz produkt wyposażony jest w boczne prowadzenie linkowe, lub prowadnice w kształcie litery U, które utrzymuje żaluzje podczas podmuchów wiatru. Lameli w kształcie litery Z charakteryzują się dużą odpornością wiatrową. Żaluzje aluminiowe zewnętrzne charakteryzują się dobrą widocznością na zewnątrz, a przy tym są doskonałą ochroną przed promieniami słonecznymi oraz opadami atmosferycznymi. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo za rozsądną cenę znaleźć ponad 20 typów żaluzji aluminiowych zewnętrznych. Wszystkie sposoby sterowania:

 • Sznurek /Sznurek
 • Bez łącznika
 • Korba
 • Silnik 230 V
 • Silnik 24 V
 • Silnik 12 V ^ Silnik radiowy na pilota
 • Panel Solarny
 • Sterowanie telefonem z domu
 • Sterowanie czasowe
 • Czujnik słoneczno-wiatrowy
 • IO

Żaluzje aluminiowe z Polski

Nasza firma posiada 26 letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży żaluzji aluminiowych. Oprócz naszych żaluzji pionowych - verticali żaluzje zewnętrzne były naszą drugą osłoną produkowaną we własnym zakresie. Nasza produkcja mieści się w Niemczech w głównej siedzibie Solarmatic, natomiast Żaluzje.com jest polskim oddziałem firmy. Nasz produkt cechuje najwyższa niemiecka jakość.

Producent żaluzji zewnętrznych aluminiowych

 Jako niemiecki producent z dużym doświadczeniem z przyjemnością pomożemy Państwu i doradzimy, jakie typy żaluzji będą odpowiednie dla Państwa potrzeb. Bracia Bert i Mike Schieferdecker zarządzają w Europie wschodniej 13 fabrykami produkującymi osłony przeciwsłoneczne. Siedziba naszej firmy znajduje się 100 km od granicy polsko-niemieckiej, gdzie dysponujemy ponad 40.000 m² powierzchni produkcyjnej, biurowej oraz magazynowej. Posiadamy 26 letnie doświadczenie na rynku krajowym i zagranicznym. Wykonaliśmy wielomilionowe projekty. Prowadzimy kompleksową usługę, począwszy od pomysłu poprzez produkcje do montażu naszych osłon. Nasza główna siedziba mieści się w S- Bahn Berlin. Polski oddział SOLARMATIC® znajduje się w Dębnie, w województwie zachodniopomorskim.

Cena aluminiowych żaluzji zewnętrznych

Ceny żaluzji aluminiowych zewnętrznych zaczynają się już od ok. 400 zł. Różnią się one w zależności od typu, napędu, rodzaju lamelek, koloru i wymiarów. Np. aluminiowa żaluzja zasilana energią słoneczną o powierzchni 8 m² będzie kosztowała ok. 6.300 zł. Zasadniczo żaluzje skośne i okrągłe są znacznie droższe od żaluzji standardowych produkowanych na zamówienie. Niemniej jednak nasze ceny są konkurencyjne i zazwyczaj zawierają minus 30 do 70% cen katalogowych.

Sklep internetowy z zewnętrznymi żaluzjami aluminiowymi

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo 20 różnych typów z szeroką gamą kolorów listew, prowadnic, blach osłonowych i elementów sterujących — aż do bez kablowego sterowania zewnętrzną żaluzją

Żaluzje aluminiowe solarne

Solarna żaluzja aluminiowa Rolety. com posiada tę zaletę, że nie zużywa energii elektrycznej ładując się baterią słoneczną dzięki czemu nie ma konieczności doprowadzania kabla do zasilania. Polski i Niemiecki producent żaluzji solarnych i markiz pionowych solarnych posiada liczne systemy zabezpieczeń przed słońcem od wewnątrz i na zewnątrz. Za pomocą pilota można w łatwy sposób kontrolować ilość wpadanego światła poprzez obracanie lamelek, a także podciąganie oraz opuszczanie żaluzji.